Sleva na členství v OEAV pro členy ČHS

Musíme pochválit nové vedení ČHS ;) že nám vyjednalo slevu na zcela zásadní věc jakou je pojištění do hor. Detaily toho, co dojednali jsou převzaty z webu ČHS, zvažte zdali mate zájem a pravděpodobně na schůzi se domluvíme a hromadně objednáme.

Převzato z webu ČHS:

ČHS uzavřel smlouvu se společností ALPY, která zastupuje Oesterreichischer Alpenverein v ČR (OeAV), na základě které si budou moci členové ČHS zakoupit na rok 2010 zvýhodněné členství v OeAV.
Smlouva platí od 1.12. 2009; těm, kdo si zakoupili průkazku OeAV před tímto datem, nelze členské příspěvky vrátit, tzn. nelze slevu poskytnout zpětně.
Podmínkou získání zvýhodněného členství je uhrazení příspěvků ČHS na rok 2010 a předložení originálu členské průkazky ČHS při koupi průkazky OeAV u společnosti ALPY, spol. s r.o. Originál průkazky lze předložit buď osobně, nebo zaslat, spolu s objednávkou členství v OeAV, poštou.
Průkazky OeAV si můžete koupit nebo objednat u společnosti ALPY, Štefánikova 63, Praha 5. Kontaktní údaje a další informace naleznete zde:http://www.alpenverein.cz
Přehled výše členských příspěvků v OeAV pro členy ČHS je zde: http://www.horosvaz.cz/res/data/043/004946.pdf
Podmínky pro členství v OEAV http://www.horosvaz.cz/res/data/043/004946.pdf

Božena Valentová

 
Nahoru
sleva_pro_chs.txt · Poslední úprava: 2009/12/06 13:33 autor: Adam Voldán
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0