Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
start [2013/04/04 14:08]
Michal Mestek
start [2013/04/04 14:08]
Michal Mestek
Řádek 2: Řádek 2:
  
  
-Historie horolezeckého oddílu na půdě ​TJ Loko Beroun není příliš dlouhá, o to však pestřejší. Ustavující schůze oddílu se konala 8.9. 1980. Již tehdy byl o lezení poměrně veliký zájem, o čemž světčí počet devatenácti účastníků na této schůzi. Historicky prvním předsedou zde byl zvolen ing. Jaromír Milický.+Historie horolezeckého oddílu na půdě ​HO Loko Beroun není příliš dlouhá, o to však pestřejší. Ustavující schůze oddílu se konala 8.9. 1980. Již tehdy byl o lezení poměrně veliký zájem, o čemž světčí počet devatenácti účastníků na této schůzi. Historicky prvním předsedou zde byl zvolen ing. Jaromír Milický.
  
 První roky se členové soustředili zejména na lezení na tzv. "​cvičných horolezeckých terénech"​ v okolí, jako byly skály v Českém krasu, Čertovy skály u Černolic, či Vraní skála. Pořádaly se též výlety do pískovcových skalních míst a zájezdy do Vysokých Tater. První roky se členové soustředili zejména na lezení na tzv. "​cvičných horolezeckých terénech"​ v okolí, jako byly skály v Českém krasu, Čertovy skály u Černolic, či Vraní skála. Pořádaly se též výlety do pískovcových skalních míst a zájezdy do Vysokých Tater.
 
Nahoru
start.txt · Poslední úprava: 2013/04/04 14:14 autor: Michal Mestek
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0