Toto je starší verze dokumentu!


Oddílová schůze, aneb diskuze o termínu

Zatím nejsem 100% rozhodnut, jestli je to optimální, dělat schůzi na konci listopadu, neboť zde jistě nebudu. Nicméně až na tento nezvratný fakt vidím velké množštví výhod, viz níže.

Pokud by měl někdo s listopadem problém prosím dejte mi vědět, jinak těm, jež jsou citováni, že na ně chci převést část své odpovědnosti, budu jěště volat, zda s tím souhlasí, až pak bych termín potvrdil.

Proč ano:

1. Nákup členských průkazek ČHS a OEAV pojištění na příští rok – zde vidím konec ledna jako velmi nevhodný termín, neboť ti, kteří chtějí jet do hor v zimě, by neměli pojištění. Např. minulý rok to byli všichni, kteří jeli s oddílem do Tater. (Věřím, že zařídí Jana, nemusím být)

2. Oddílové Tatry– přijde mi ideální je neřešit po mailu, ale na místě diskuzí. Třeba pro mě je velmi důležité hlásit dovolenou předem, a tak čím větší předstih tím lépe. Navíc, nám to zvýší výběr při hledání volné chaty, a budeme mít delší čas na lanaření nerozhodnutých. (Věřím, že zařídí Robert, lanaření pak Blanka a já na posledním slanění, nemusím být)

3. Sportovní noc lokomotivy – zase dá se to řešit mailem a pak je účast 5-6 lidí, věřím, že když se to řekne takhle dopředu může nás tam přijít víc. Opět jde o to, aby na sebe ty lidi nezapomněli. (Věřím, že nábor provedou Míla, Michal M. a Kuba Ruffer, neboť těm se to minulý rok moc líbilo, ještě je namotivuju)

4. Začlenění nových členů do chodu oddílu – myslím, že i z tohoto pohledu je dobré mít schůzi dřív, co vím, tak máme poměrně dost aktivních nováčků v kroužku, a čím dříve je podchytíme, tím lépe. Schůze jim jednoznačně může pomoci se seznámit s tím, co oddíl dělá a do čeho by se mohli namočit. Např. právě Tatry (jde o dospělé nováčky, a VHT které oddíl v zimních Tatrách provozuje by určitě zvládli). (Budu je motivovat sám mailem, ale je dobré aby znali co nejvíce lidí, neboť podpora z Hamburku není nejsilnější, a taky aby měli představu, co všechno děláme)

5. S lokotkou dohadujeme stavbu ledové věže na zimu, projednávat tento bod na konci ledna je s křížkem po funuse, pokud budu na stavbu lešení zvát lidi mailem, přijde jich 5. Když je pozve někdo osobně (vím, že ideálně bych je měl zvát já), tak jich přijde víc. (Tady nevím, koho nominovat, hledám, snad Michal M. a Urboš, kteří o tom už taky párkrát mluvili)

6. Úplně stejně bych chtěl zavést oddílové běžky v 80. Létech standardní část činnosti oddílu, mě to baví a přijde mi, že to s horama souvisí, řešit kam by kdo jel na konci ledna je pozdě. (podobně, hledám, snad Vašek Sýba jako zkušený běžkař)

7. Horolezecke zavody na stene Hořovice vs. Beroun 22.1.2011 organizuje Pumpa.

Všechny zdravim, Adam


Zdar jsem spíš pro víkend o týden dřív (20.11.), nebo o týden dýl (4.12.).

Jinak osobně nechápu, proč Adame svoláváš schůzi na datum, kdy se nebudeš moci zúčastnit. Koneckonců jsi předseda a Tvoje přítomnost je tam více než žádoucí. To už by jsme schůze rovnou mohli dělat formou chatu, nebo konferenčních hovorů. Ale je to tvoje rozhodnutí, tohle je jenom muj názor.

michal urbánek 2010/11/12 03:14


Mě termín vyhovuje, pokud by se měnil, tak raději toho 4.12, příští víkend 20.11 mám zabitej

Pavel Hula 2010/11/12 06:45


Teda jak se sem píšou komentáře, to je záhada. Snad takhle…. Souhlasím s Urbošem, že schůze bez předsedy je fakt dost divná a tenhle způsob oddílové komunikace asi není nejvhodnější. Michal Hlaváč


Mě zatím termín vyhovuje (tedy všechny ty víkendy mám ještě volné), ale taky bych už s dovolením potřebovala vědět, kdy to tedy bude - organizuju si kvůli tomu potom svůj volný čas… Rozumím tomu, že Adam nemůže na schůzi (je jedno jestli je nepřítomen kvůli práci, zrovna tak by mohl být nemocný, etc…), ale v každém případě by měl za sebe vyslat plnohodnotnou náhradu, někoho, kdo bude schopen schůzi řídit a řešit náležitosti, které jsou tu výše tak pěkně načrtnuté. — Blanka Pechačová 2010/11/14 19:34


Já nemůžu toho 27., takže jsem pro termín 4.12. — Miloslav Šramota 2010/11/20 22:17

 
Nahoru
oddilova_schuze.1290287925.txt.gz · Poslední úprava: 2010/11/20 21:18 autor: Miloslav Šramota
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0