Oddílová schůze, aneb diskuze o termínu

Ahoj všem,

moc se Vám omlouvám, ale nedokážu kvalitně přpravit, co bych chtěl projednat na schůzi na které bych nebyl. Navíc, vzhledem k mé liknavosti s potvrzením termínu už se někteří odhlašují. Proto jsem se rozhodl, že schůzi přesunu na jiný termín.

Mrzí mě to, ale den má jen 24 hodin a do nich se příprava scůze nevešla. Nový termín bude jedna ze sobot víkendů 15.1. nebo 22.1. Ještě nevím, jak to budu mít tou dobou s pobytem v Hamburku, takže definitvní rozhodnutí padne do 5.12. rozhodně ne později.

Dále bych se Vás chtěl zeptat na následující otázky, které jsem chtěl probrat na schůzi a rozhodně bych je chtěl vědět před Vánocemi: 0. Všechny bych chtěl pozvat na poslední slanění 18.12. ve Svatém Janě pod Skalou a následně od 15,30 v hospodě u krobiána v Hostími, prosím hlašte, kdo by přišel ať vím, kolik míst rezervovat.

  1. Číslovaný seznamKdo by potřeboval ČHS + OEAV již před Vánocemi, nedokážu to na posledním slanění ale v týdnu před štědrým dnem, prosím dejte vědět, peníze bych vybral hotově na posledním slanění
  2. Prosím, dejte mi vědět účast na sportovní noci lokomotivy (14.1. 2011), potřebujeme postavit tým pro fotbal a florbal
  3. Prosím, dejte mi vědět, kdo přijde na lezecké závody mezi Berounem a Hořovicemi, měli by to být závody skutečně pro nás v naší obtížnosti, tak prosím nevymlouvejte se na momentální špatnou výkonnost :)
  4. Prosím, dejte mi vědět, kdo by měl zájem jet do oddílových Tater, popř. termín, který by se Vám nejvíc hodil.
  5. Prosím, dejte mi vědet, kdo by lezl na ledové stěně v případě, že by ji lokomotiva postavila?
  6. Chtěl bych vytvořit alespoň po mailu (ideálně zde) otevřenou diskuzi nad následujícími věcmi, které cítím, že dělám špatně, a které bych chtěl zlepšit:

a) Oddílový kroužek, krom toho, že brzy opět nebudeme mít vedoucího mám pocit, že dlouhodobě se mi nedaří usnadnit nováčkům přechod z kroužku do oddílu, tak aby se snadno seznámili s ostatními. Moje představa je stále stejná, chtěl bych vytvořit něco mezi opravdu sportovním oddílem (tréninky dvakrát týdně, skutečně něco, co se dá nazývat tréninkem a jasný pocit zlepšování) a skautským oddílem, (jednou za dva týdny společná výprava do neznámých lezeckých terénů, spaní na divoko ve skalách atd.) Výsledek svého snažení popravdě neznám, vím, že minulý rok, již bylo normální chodit lézt v pondělí i středu a na těch, co lezli pravidelně, bylo zlepšení patrné. Očekával jsem, že v pondělí budu stíhat, zatímco ve čtvrtky spíše ne, čtvrtky se splnily, ale s pondělím mi to moc nevyšlo, takže nemohu soudit, do jaké míry je stabilní pondělní účast. Chtěl jsem postupně zavést vÝkendovky, ale po slibném úvodu se nikdo nepřipojil. Cíl, aby na vÝkendovky jezdili hlavně lidé z kroužku, se téměř zcela nesplnil. Vím, že se příliš zaobírám svou prací, ale i přesto bych čekal větší chuť jezdit na společné akce.
Otázka: Chtěl bych proto vyvolat diskuzi o tomto stavu, co je podle vás přičinou, že není chuť jezdit na společné akce?
Otázka: Co byste v tomto směru chtěli změnit, druh akcí, včasnější plánování, jiný způsob komunikace než email a web?

b) Chtěl bych, aby existovala společná akce s cílem pobytu na sněhu, ideálně i pro rodiny s dětmi. Prosím zkuste se dohodnout, jestli by Vás ta myšlenka nějak lákala. Hrozně rád bych v tomto směru podnítil otevřenou diskuzi, moje představa je opravdu široká, něco od přechodu některého českého pohoří na běžkách, přes ledolezecký víkend až po rodinný zájezd za sáňkováním. (Ideálně to spojit s běžkama / ledolezením / sjezdovkama. Jako vhodná lokalita se mi jeví Železná Ruda, neboť na německé straně ledy jsou.)
Otázka: Zkuste to prosím nějak popsat, jsetli by Vás podobná akce lákala, popř. navrhnout nějakou konktétnější podobu. V případě zájmu mi napište Vaše nápady, klidně by to mohli být dvě akce s různým zaměřením.

Prosím pište vaše názory přímo pod tento text, aby jednoduše navazovali :)

Toť asi vše, ještě dopíšu novou funící lokomotivu a tam se s otázkami setkáte znovu :) plus nějaké články z akcí minulých.

Mějte se krásně a odpustťe nerozhodnost ohledně schůze.
Adam

 
Nahoru
oddilova_schuze.txt · Poslední úprava: 2010/11/22 22:34 autor: Adam Voldán
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0