Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
zde_ostas_2017 [2017/09/26 20:47]
Anička Reschová
zde_ostas_2017 [2017/09/26 21:33]
Anička Reschová
Řádek 5: Řádek 5:
 **Setkání první – u lezení** **Setkání první – u lezení**
  
-{{::​ostas_2017_adr.jpg?​200 |}}{{ ::​ostas_2017_adr2.jpg?​200|}}No tak jsme horolezci, že. A jezdíme tam do skal. Logicky tento rozměr není možné opominout. Takže, lezlo se. Někteří začínali úplně, někteří znovuzačínali po dlouhé dvacetileté pauze a najdou se i tací, kteří lezou víceméně denně a pouze se přeorientovali na adršpašský charakter. A jak víme, Ostaš je takový instantní malinký Ádr. Jo kdybyste náhodou měli problém s použitím Ufonů, tedy jakože, jestli je to etické, snižuje hodnotu výstupu apod., tak já jsme si to po tápání pro sebe vyřešil. Zásadně je nepoužívám v komínech (proto taky žádnej nevylezu). Lezlo se všude možně, krásným novým objevem byly Supí skály, část to sousedních velikých bratrů a sester z Teplických skal. Tato menší roztroušená a klidná oblast nabídla vše, co naše banda potřebuje. Prostor pro vybláznění dětí i lezení od dvojek po desítky. I na tom lezení je vidět veliký posun některých členů ostašského klanu či „rodiny“ (které ovšem nevládne Al Capone, ale Al Caponiová). Stále více lidí si něco vyvede. Zůstávají však i pevně definované hodnoty v podobě lezců unavených po první cestě i blokujících svým úsilím půl dne jednu cestu.+{{::​ostas_2017_adr.jpg?​200 |}}{{ ::​ostas_2017_adr2.jpg?​200|}}No tak jsme horolezci, že. A jezdíme tam do skal. Logicky tento rozměr není možné opominout. Takže, lezlo se. {{::​ostas_2017_lada.jpg?​200 |}}Někteří začínali úplně, někteří znovuzačínali po dlouhé dvacetileté pauze a najdou se i tací, kteří lezou víceméně denně a pouze se přeorientovali na adršpašský charakter. A jak víme, Ostaš je takový instantní malinký Ádr. {{ ::​dscn3056.jpg?​200|}}Jo kdybyste náhodou měli problém s použitím Ufonů, tedy jakože, jestli je to etické, snižuje hodnotu výstupu apod., tak já jsme si to po tápání pro sebe vyřešil. Zásadně je nepoužívám v komínech (proto taky žádnej nevylezu). Lezlo se všude možně, krásným novým objevem byly Supí skály, část to sousedních velikých bratrů a sester z Teplických skal. {{::​dscn2698.jpg?​200 |}}Tato menší roztroušená a klidná oblast nabídla vše, co naše banda potřebuje. Prostor pro vybláznění dětí i lezení od dvojek po desítky. I na tom lezení je vidět veliký posun některých členů ostašského klanu či „rodiny“ (které ovšem nevládne Al Capone, ale Al Caponiová). Stále více lidí si něco vyvede. Zůstávají však i pevně definované hodnoty v podobě lezců unavených po první cestě i blokujících svým úsilím půl dne jednu cestu.
  
 **Setkání druhé – u hrníčku kávy** LOL **Setkání druhé – u hrníčku kávy** LOL
  
-Byla zima, ač nebyl mráz. Není nic lepšího, než se po chladné noci (zvláště,​ když celý den není o mnoho lépe) chopit teplého hrníčku s kávou, čajem, či (světe kam to kráčíš!!!) horkou vodou. Ne nadarmo prostě není možné opustit tábor před půl jedenáctou. To zkrátka neumíme. Do té doby kolují zkazky, honí se věci do práce i se přemlouvají děti, aby konečně něco začaly dělat.+{{::​ostas_2017_kavicka.jpg?​100 |}}{{ ::​ostas_2017_rano.jpg?​200|}}Byla zima, ač nebyl mráz. Není nic lepšího, než se po chladné noci (zvláště,​ když celý den není o mnoho lépe) chopit teplého hrníčku s kávou, čajem, či (světe kam to kráčíš!!!) horkou vodou. Ne nadarmo prostě není možné opustit tábor před půl jedenáctou. To zkrátka neumíme. Do té doby kolují zkazky, honí se věci do práce i se přemlouvají děti, aby konečně něco začaly dělat.
  
 **Setkání třetí – v nemocnici** :-\;-) **Setkání třetí – v nemocnici** :-\;-)
 
Nahoru
zde_ostas_2017.txt · Poslední úprava: 2017/09/26 21:39 autor: Anička Reschová
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0