Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pokracovani [2013/10/01 09:25]
Dusan Staniek
pokracovani [2013/10/01 09:39]
Dusan Staniek
Řádek 23: Řádek 23:
 Miro je šaman, vzteklý šaman. Nevím, s jakýma můzama obcuje při budování a zařizování základny, nicméně výsledek stojí za to. Miro je šaman, vzteklý šaman. Nevím, s jakýma můzama obcuje při budování a zařizování základny, nicméně výsledek stojí za to.
 Možná Feng Shui, možná biodynamické přístupy, podle kterých pěstuje i svoje víno, nebo jen vrozený vkus.  Možná Feng Shui, možná biodynamické přístupy, podle kterých pěstuje i svoje víno, nebo jen vrozený vkus. 
-Prostor je využit beze zbytku, každý metr plochy je pořešený,​ každý kámen má svoje místo a svou orientaci. Musíte to s pokorou přijmout, nebo se šaman ​rozlobí. Je to jak z Hospody na mýtince - nejhorší je, když mu do ní chodí lidi.+Prostor je využit beze zbytku, každý metr plochy je pořešený,​ každý kámen má svoje místo a svou orientaci. Musíte to s pokorou přijmout, nebo se šaman ​rozzlobí. Je to jak z Hospody na mýtince - nejhorší je, když mu do ní chodí lidi.
  
 Miro nám podává orosené Karlovačko z kbelíku se studenou vodou (elektřina tady není), usedáme na terasu a necháváme působit genius loci.  Miro nám podává orosené Karlovačko z kbelíku se studenou vodou (elektřina tady není), usedáme na terasu a necháváme působit genius loci. 
Řádek 47: Řádek 47:
 {{:​articles:​cliffbase5_stena.jpg?​200 |}} {{:​articles:​cliffbase5_stena.jpg?​200 |}}
 Běžný den na základně vypadá asi takto: ​ Běžný den na základně vypadá asi takto: ​
-První nedočkavci začnou cinkat expreskama asi tak po sedmé hodině. Skála, chcete-li ​ůtes, je vzdálená asi tak 7 kroků. Výška až 40 metrů, přes stovku dobře zajištěných cest obtížnosti od 5a po 8a. Cesty v nejvyšším sektoru jsou rozdělené na 2-3 délky různé obtížnosti,​ každá délka je zakončená slaňákem. Skála je pevná, strukturovaná,​ chyty neobroušené,​ v některých cestách řežou až moc.+První nedočkavci začnou cinkat expreskama asi tak po sedmé hodině. Skála, chcete-li ​útes, je vzdálená asi tak 7 kroků. Výška až 40 metrů, přes stovku dobře zajištěných cest obtížnosti od 5a po 8a. Cesty v nejvyšším sektoru jsou rozdělené na 2-3 délky různé obtížnosti,​ každá délka je zakončená slaňákem. Skála je pevná, strukturovaná,​ chyty neobroušené,​ v některých cestách řežou až moc.
 Pročítám si názvy cest na skále: Piča, Extáza, Post Coitum, o kus dál Bolí mě lulek...co se asi stavěči honilo hlavou? Pročítám si názvy cest na skále: Piča, Extáza, Post Coitum, o kus dál Bolí mě lulek...co se asi stavěči honilo hlavou?
 Dopoledne se dá lézt tak do desíti (byli jsem tam v červenci), pak už je příliš horko. Jen jeden sektor (Shadow) je proti slunku chráněn skalní věží. ​ Dopoledne se dá lézt tak do desíti (byli jsem tam v červenci), pak už je příliš horko. Jen jeden sektor (Shadow) je proti slunku chráněn skalní věží. ​
 
Nahoru
pokracovani.txt · Poslední úprava: 2013/10/01 09:39 autor: Dusan Staniek
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0