Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
kapucinky_petr [2012/06/24 17:08]
Filip Trojan galerie
kapucinky_petr [2012/07/03 08:12]
Miloslav Šramota
Řádek 6: Řádek 6:
 My jsem sem zavítali jednu květnovou sobotu s většími kluky a s Vaškem Sýbou. V podstatě jsme se sem jeli tak jak rozkoukávat,​ já zavzpomínat na léta klukovská a připravovat nového průvodce, kluci ale neváhali a dali se do pořádného skalního řádění. Vrcholem byl bezesporu přelez Jindry Resche, který dal prvním pokusem na druhém za Vaškem cestu Souboj Titánů za 7- a poté i cestu vyvedl stylem PP. Paráda. Vašek sám se trápil v místních osmičkách a jedna i padla – Emigrantská za čistých 8. Myslím, že v dohledné době výlet zopakujeme, stojí to za to a dá se tu i spát ve stanu u ohniště přímo na vrcholu kopce. My jsem sem zavítali jednu květnovou sobotu s většími kluky a s Vaškem Sýbou. V podstatě jsme se sem jeli tak jak rozkoukávat,​ já zavzpomínat na léta klukovská a připravovat nového průvodce, kluci ale neváhali a dali se do pořádného skalního řádění. Vrcholem byl bezesporu přelez Jindry Resche, který dal prvním pokusem na druhém za Vaškem cestu Souboj Titánů za 7- a poté i cestu vyvedl stylem PP. Paráda. Vašek sám se trápil v místních osmičkách a jedna i padla – Emigrantská za čistých 8. Myslím, že v dohledné době výlet zopakujeme, stojí to za to a dá se tu i spát ve stanu u ohniště přímo na vrcholu kopce.
  
-Oblast je přímo nad silnici Praha – Karlovy Vary mezi obcemi Petrohrad a Lubenec nějakých 70 kilometrů z Berouna. Leze se zejména v oblastech dvou nejvýznamnějších věží – Sokolí ​věž (první ve směru od východu) a na Kapucína. Zalezou si tu jak úplní začátečníci,​ tak práskači osmiček. Těžší cesty tu prakticky nejsou, ačkoli potenciál tu je a zřejmě ho v nejbližší době i využiju. Kdo se bojí, může většinu cest obejít a hodit si lano shora, nevýhodou je absence slaňáků. Oblast je velmi vhodná pro nácvik techniky lezení s vklíněnci. Možná by nebylo na škodu sem vzít i naší nejmladší mládež.+Oblast je přímo nad silnici Praha – Karlovy Vary mezi obcemi Petrohrad a Lubenec nějakých 70 kilometrů z Berouna. Leze se zejména v oblastech dvou nejvýznamnějších věží – Soví věž (první ve směru od východu) a na Kapucína. Zalezou si tu jak úplní začátečníci,​ tak práskači osmiček. Těžší cesty tu prakticky nejsou, ačkoli potenciál tu je a zřejmě ho v nejbližší době i využiju. Kdo se bojí, může většinu cest obejít a hodit si lano shora, nevýhodou je absence slaňáků. Oblast je velmi vhodná pro nácvik techniky lezení s vklíněnci. Možná by nebylo na škodu sem vzít i naší nejmladší mládež.
  
 Petr Resch Petr Resch
 
Nahoru
kapucinky_petr.txt · Poslední úprava: 2012/07/03 08:12 autor: Miloslav Šramota
 
 
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0